Barbie'nin Ambulansı

Ürün Kodu : MATFRM19
423,99 TLKutuda ne var?

  • Her iki taraf da üç farklı oyun alanını ortaya çıkarır: açılır kapanır resepsiyon masası ve döner sandalyeli bir check-in alanı, televizyonun arkasına gizlenmiş bir sürpriz hediyelik eşya dükkanına sahip bir bekleme odası ve bir çift kişilik x-ray makinesi içeren bir muayene odası ve bir vizyon çizelgesine sahiptir. Bir stetoskop ve tansiyon manşeti gibi tanılama ekipmanı, döküm ve koltuk değnekleri gibi tıbbi malzemeler, bekleme odası dergileri ve oyuncak ayı veya balon gibi hediyelik eşya malzemeleri.
  • Bekleme odası dergileri ve bir oyuncak ayı veya balon gibi hediyelik eşya eşyaları. Bu hevesli doktorlar için mükemmel bir hediye. Parçaların bir kısmı, bir gerçekliğin ve rol oynama eğlencesinin eklenmesi için bir bebeğin tutabileceği tutamaklara sahiptir. Renkler ve süslemeler değişebilir. Oyun setine bebekler dahil değildir.
  • Tüm parçalar kolayca araca katlanabilir, böylece Barbie bebeği bir sonraki kurtarmaya taşınabilirlik ve kolaylıkla koşabilir! Parçaların bir kısmı, bir gerçekliğin ve rol oynama eğlencesinin eklenmesi için bir bebeğin tutabileceği tutamaklara (bebekler ayrıca satılır) sahiptir.
  • Yaş Grubu: 3 Yaş Ve Üzeri
  • Paket Ölçüsü:46,5x27x19,5cm