Hakkımızda

Toymutoy Oyuncak, İstanbul Kavacık'ta 2018 yılında 0 ve Hiç Büyümeyen çoçuklar için internet satış mağazası olarak kuruldu.

Oyuncak Marketi tarzı lisanslı oyuncak mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Toymutoy Oyuncak; www.toymutoy.com siz müşterilerimizin de güveniyle kısa sürede oyuncak sektöründe güvenilir bir oyuncak markası haline gelmiştir.

Üreticilerden aldığı ürünleri satan Toymutoy Oyuncak, ürün seçebilme avantajı ile lisanslı oyuncak markaları ile her türlü oyuncak kategorilerine ait ürünleri siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Toymutoy Oyuncak "0 – Hiç Büyümeyenlere Oyuncak Yok Yok" ilkesinin gereğini öz sermayesi ile büyüyerek yerine getirmeye devam edecektir.

Misyonumuz
Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, mutlu çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterimizle buluşturmak.

Vizyonumuz
Yurt içi ve yurt dışın da öz, sermayemizle büyüme hedeflerimizi geliştirerek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle bebe, çocuk ve anne mağazacılığı sektörün de öncü firma olmaktır.

Değerlerimiz

  • Kaliteli hizmet sunmak
  • Dürüst olmak
  • Değer katmak
  • Gelişim odaklı olmak
  • Çevreyi korumak


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.