Ürünümü İade Etmek İstiyorum, Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için ürünün orijinal ambalajı açılmamış olmalı ve ürün hiçbir şekilde kullanılmamış olmalıdır. Bu koşullarda olmayan ürünler kesinlikle iade kabul edilmeyecektir. Ürün iadelerinizi fatura üzerinde bulunan adrese, faturası ile birlikte, UPS Kargo ile 005640 Müşteri kodumuzu kullanarak, karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. Fatura arkasında bulunan, iade ile ilgili alan doldurulmalıdır. Faturası gönderilmeyen ürünler iade kabul edilemez.

Ürün İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim?

Hayalköşesi.com ürün iadelerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Ürün iadelerinizi karşı ödemeli olarak anlaşmalı firmamız olan UPS Kargo ile 005640 müşteri kodumuzu kullanarak yapabilirsiniz. UPS Kargo dışında herhangi bir kargo firması ile ürün iadesi yaparsanız kargo bedeli tarafımızdan karşılanmayacaktır.

Ürün İademin Bedeli Tarafıma Ne Zaman ve Ne Şekilde Aktarılacak?

İade ürün bedeliniz, alışverişinizi ne şekilde yaptıysanız o şekilde tarafınıza ödenecektir. Taksitli alışverişler taksitli olarak, peşin alışverişler ise peşin olarak kartınıza yansıyacaktır. Banka havalesi ile yapılan siparişler aynı şekilde banka havalesi olarak iade edilecektir. Para iadesi bankanızın yoğunluğuna göre 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.